.

.

Се Потсетиме Сакав Полицијата Двострано Cardstock 12X12

Се Потсетиме Сакав Полицијата Двострано Cardstock 12X12

DEN 548.64

Износ
Во продавницата.

Совршен почеток на scrapbooks картички и повеќе.Овој пакет содржи 25 12x12 инчен двострано листови со различен дизајн на секоја страна (сите 25 листови се идентични).Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Архивскиот квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите