.

.

Scrapberry е Мојот Мелодија Птици на Рајот Двострано Cardstock 12X12

Scrapberry е Мојот Мелодија Птици на Рајот Двострано Cardstock 12X12

DEN 189.60

Износ
Во продавницата.

Совршен почеток за да бележник страници картички и повеќе.Овој пакет содржи десет 12x12 инчен двострано листови (сите десет листови се идентични).Киселина и lignin слободни.Пакет димензии : 0.03 инчи (H); 12.5 инчи (L); 12.0 инчи (W).Совршен почеток за да бележник страници картички и многу повеќе!овој пакет содржи десет 12x12 инчен двострано листови (сите десет листови се идентични).киселина и lignin слободни.Увезени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите