.

.

Personna Три-Flex Касети За Мажи 4 Count

Personna Три-Flex Касети За Мажи 4 Count

DEN 432.00

Износ
Во продавницата.

Personna Три-Flexxx Жилет Систем за Мажи Кертриџ Рефил Опис : Три-Flexxx за Мажите е Технолошки Напредна Систем Дизајниран да им Даде Исклучително Блиски, Удобно се Избричат.Три Ножеви усогласени со прецизност да се избричат завршам со еден удар Бранеа Челик и Гумена Рачка во ергономски дизајн овозможува супериорна контрола дури и кога е влажно.Потешки Справи ја подобрува рамнотежата и удобност.Тенок Кертриџ нуди поголема контрола во тешко да се избричат области.Микро Матрица guard подготвува брада за неверојатно блиску избричат.- Витамин E и Алое Подмачкување Лента намалува кожата irritation Disclaimer Овие наводи не се проценети од страна на ФДА.Овие производи не се наменети за да се дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите