.

.

01 02 015 Центар Касета Pawls, Мали Преносни Носат Отпорни Рѓа Доказ се Инсталира Лесно Велосипед Центар Pawl Добра Fixability за Велосипед

01 02 015 Центар Касета Pawls, Мали Преносни Носат Отпорни Рѓа Доказ се Инсталира Лесно Велосипед Центар Pawl

DEN 2313.60

Износ
Во продавницата.

Може да се залепи на цврсто и сигурно, не е лесно да се изгуби, нема да влијае на вашата велосипедизам искуство.Направени од високо квалитетен челик материјал, фирма и издржливи, ' рѓа доказ и отпорни на абење, обезбеди подолг животен век.Лесен за инсталација, треба само неколку чекори, точно може да се инсталира на вашиот велосипед, ја зачувате вашето време.Погоден за професионални repairmen за поправка на велосипеди, добра замена за велосипед центар касета pawls.Светлината во тежина, компактни димензии, ќе не донесе оптоварување на вашиот велосипед, да обезбеди подобро искористување чувство.Функција : 1. Светлината во тежина, компактни димензии, ќе не донесе оптоварување на вашиот велосипед, да обезбеди подобро искористување чувство.2. Направени од високо квалитетен челик материјал, фирма и издржливи, ' рѓа доказ и отпорни на абење, обезбеди подолг животен век.3. Може да се залепи на цврсто и сигурно, не е лесно да се изгуби, нема да влијае на вашата велосипедизам искуство.4. Погоден за професионални repairmen за поправка на велосипеди, добра замена за велосипед центар касета pawls.5. Лесен за инсталација, треба само неколку чекори, точно може да се инсталира на вашиот велосипед, ја зачувате вашето време.Спецификација : Предмет Тип : Центар Касета Pawls Материјал : Steel Size : Прибл. 8.2x8.2x2.9mm/0.3x0.3x0.1in Weight : Прибл. 7g/0.2 oz Color : Како слика се прикажани Пакет Листата : 5 x Центар Касета Pawls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашите дела се исти како нашите производи кога купување на овој производ.Ако големината е иста, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купат.

Параметрите на производот

Item Type:
Hub Cassette Pawls 
Material:
Steel
Size:
Approx. 8.2x8.2x2.9mm/0.3x0.3x0.1in
Weight:
Approx. 7g/0.2oz
Color:
As picture shown
Package List:
5 x Hub Cassette Pawls  :
Please make sure that your parts are the same as our product when purchasing this product. If the size is the same, please feel free to buy it. :

Им се допаѓа и на купувачите