.

.

Лесна Vaporwave Дизајн Акварел Ефект Креативни со 3D Коцки Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот Светилка Високи светилка Агол Ноќни Ламба за Дневна Соба и Сп

Лесна Vaporwave Дизајн Акварел Ефект Креативни со 3D Коцки Стои Светилка со Полици Flaxen Ткаенина Сенка Подот

DEN 708.00

Износ
Во продавницата.

【Чување & Display】На едноставен и елегантен модерен светилка ви држи организирана со три полици за вашиот мобилен телефон, далечински контроли, вазни, растенија, или книги - совршен во секој агол на собата.JITHCG полица подот светилка е подобрена во изработка и поедноставен чекорите за инсталација, совршен за DIY љубовници. 【Минималистички Дизајн и Разноврсна Стил】Топла светлина да се создаде топла соба атмосфера.x H : 63 во, Материјал е лесен и удобен за да се движат.Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Издржливи, високо-квалитетно дрво за подолг живот и беспрекорен изглед.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО СВЕТИЛКА ПУБЛИКАЦИИ.Може да се добие подолг сервисен живот и подобро искористување искуство и поголема заштеда на трошоци. 【Мека Светлина Атмосфера】Оваа полица подот светилка е опремен со високо квалитетна ткаенина сенката што се отвара нагоре, дозволувајќи им на светлина да биде тивко се пренесуваат на трети лица наоколу, за употреба во текот на ноќта за да ги заштитите вашите очи.Донесе естетски функционалност на вашиот студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.【LED Топла Боја Сијалица】полица светилка доаѓа со еден LED топла боја на внатрешноста на пневматикот.Топло Совет : ве Молиме да се стегне секој пост да се задржи на целиот светилка стабилна.Лесно Собранието.Исто така, LED сијалица заштедува 50% електрична сметка годишно од нормално блескаво светилки.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите