.

.

Brightech Робин - Индустриски Дрво Кат Светилка со 3 Кафез Глави & Гроздобер Lumiled Светилки - Селски, Farmhouse Пол Светлина за Соби - Бесплатно Стои LED Осветлување за Спална соб?

Brightech Робин - Индустриски Дрво Кат Светилка со 3 Кафез Глави & Гроздобер Lumiled Светилки - Селски, Farmhouse

DEN 2091.00
DEN 2159.76
-3 %

Износ
Во продавницата.

Комплимент Добивање, Дрво Пол Светилка со 3 Светла Глави - Уживајте во восхит на гости!Трите светла, потсетува на едно дрво е гранки, стигнат до нанадвор до 11 инчи, и мерки за 5 инчи на нивната најширока.КОМПЛИМЕНТ ДОБИВАЊЕ, ДРВО ПОЛ СВЕТИЛКА СО 3 СВЕТЛА ГЛАВИ : Уживајте во восхит на гости!Трите светла, потсетува на дрвјата гранките, да стигнете до нанадвор до 11 инчи, и мерки за 5 инчи на нивната најширока.На Brightech Робин меша малку steampunk дизајн со модерна чисти линии и минимализам - не гломазна генерички нијанси тука!.Тие се закачи за гласањето во 61, 54, и 47 инчи од подот, така што може да користи една или две за читање или сите три за соба осветлување.ЛЕСНО ДА се ИЗГРАДИ, ТОПЛО АКЦЕНТ СВЕТЛИНА КАРАКТЕРИСТИКИ ТЕШКИ БАЗА, ТАКА ШТО НЕМА ЛЕСНО СОВЕТ И Е ДЕТЕ повторно да не ни се најде.Откако овој застане светлина е изграден, уживаат во мека соба осветлување дека создадете амбиент без заслепувачки.Индустриски, Слободни Стои Светилка Натпревари Многу Decors - Одговара на вашиот рустикален или farmhouse дневна соба со овој гроздобер фабрика / магацин во потрага исправена светилка.Тие се закачи за гласањето во 61, 54, и 47 инчи од подот, така што може да користи една или две за читање или сите три за соба осветлување.Исто така, LED светилки воопшто не се топли, избегнување случајно изгореници ако допир на светлината.Флексибилен, прилагодлив вртливата зглобовите нека ви точка светлина во право, каде што треба.На Brightech Робин меша малку steampunk дизајн со модерна чисти линии и минимализам - не гломазна генерички нијанси тука!.Лесно да се Изгради, Топло Акцент Светлина Карактеристики Тешки База, па тоа Нема да Лесно Совет и е Дете и домашно Милениче Безбедно - се Соберат на светилка во само неколку минути, дури и ако не сте ни се најде.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите