.

.

Demeter Свежо Сено Eau de Келн Спреј за Жени, 4 Унца

Demeter Свежо Сено Eau de Келн Спреј за Жени, 4 Унца

DEN 535.92

Износ
Во продавницата.

Пакетот должина на производот е 2.1 инчи.Пакетот ширина на производот е 2.1 инчи.Пакетот висина на производот е 6.2 инчи.Земја на потекло сад.На ароматични зелен мирис за мажи и жени, Свежи, тревни, чистење и смирување Содржи забелешка на сено Погоден за пролет или лето се носат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите