.

.

Голи/Сметка Blass Келн Спреј 3.4 Fl Мл

Голи/Сметка Blass Келн Спреј 3.4 Fl Мл

DEN 360.48

Износ
Во продавницата.

Објектот Состојба : 100% автентично, нови и некористени.Акт од страна на Бил Blass за Жените 3.4 оз Келн Спреј.Акт од страна на Бил Blass за Жените 3.4 оз Келн Спреј : се Купи Бил Blass Парфеми - Лични.Голи слави вашиот најинтимното самоуправа; светлина, современи флорални, гушкање со интрига од ветивер и сензуална бели цвеќиња.Тип : Eau De Келн.Купи Бил Blass Парфеми - Голи страна на Бил Blass за Жените 3.4 оз Келн Спреј.Како за Користење : За долготрајни ефекти мирис треба да се применуваат на телото пулсот поени.Овие вклучуваат зглоб, зад увото, браздата на вашата рака и колено, и на база на грлото.Пулсот поени даде исклучи повеќе телесната топлина бидејќи ова е местото каде крвните садови се најблиску до кожата, па затоа постојано затоплување и пуштање во вашиот мирис.Исто така, за траен ефект прскање мирис долниот на телото дозволи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите