.

.

Demeter Канабис Цвет Келн Спреј за Жени, 4 Унца

Demeter Канабис Цвет Келн Спреј за Жени, 4 Унца

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.

Пакетот должина на производот е 2.1 инчи.Пакетот ширина на производот е 2.1 инчи.Пакетот висина на производот е 6.2 инчи.Земја на потекло сад.Канабис Цвет Пик-ми До Келн Спреј 4.0 Мл/ 120 Ml за Жените од Demeter.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите