.

.

ZZK Симпатична Миленичиња Гнездо Нови Мачка Куче Столче Дома Dual-Користете Мека Удобно Дише Термичка Изолација Железо Backrest Нето Црвено Милениче Материјали,Сина

ZZK Симпатична Миленичиња Гнездо Нови Мачка Куче Столче Дома Dual-Користете Мека Удобно Дише Термичка Изолација

DEN 465.60

Износ
Во продавницата.

Висока-во потрага симпатична миленичиња гнездо, со двојна употреба дома, може да се користи како столица или гнездо.Мека и интимни, меки и удобни, здраво и безбедно и удобно.Superfine влакна го прави миленици спијам, па удобно, супер меки спиење подлога.Апсорпционен капацитет за брза апсорпција на вода, не се плаши од bedwetting, комплетна абсорпција на вода искуство.На фланелен боксери ткаенина е здрав, високо-квалитетни руно ткаенина, се чувствуваат добро, носат-отпорни, и отпорно на гребење.Име на производ : Двојна намена милениче гнездо.Ткаенини : Flannel Weight : 2.2-2.5 kg Washing : ладна вода (рачно перење, машина за миење) не се исуши, dry Color : свеж сина, цреша розова, морнарица blue Weight : 150 kg Product волумен 38.0 cm * 38.0 cm * 43.0 cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите