.

.

HEETA 2 Пакет Ултра Фина Магла Спреј Шише, Континуирано Sprayer за Коса, Refillable Контејнери за Вода Господин за Етерични Масла, Фризирање, Обраснат Убавина, Чистење, Наводну?

HEETA 2 Пакет Ултра Фина Магла Спреј Шише, Континуирано Sprayer за Коса, Refillable Контејнери за Вода Господин

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Парична казна и Единствен Магла : HEETA спреј шише користи моќни supercharger.Притискање на активирањето може да се спреј широк спектар на фина магла за вас.Дури и откако ќе го ослободите вашата рака, нашите спреј шише може да спреј за 2 секунди без прекин.Притиснете постојано да се спреј!.Генијален дизајн : 0.3 mm дијаметар спреј млазницата обезбедува континуирана прскање на ултра-фини вода магла; спирала ритам дизајн спречува истекување на течен; ергономски дизајниран пумпа главата носи еден напор и удобно држење искуство.Широк Спектар на Употреба : HEETA спреј шише е погодна за навлажнувачки, дезинфекција, фризер, убавина, нега на кожата, чистење, растенијата бонсаи, итн.Можете да ги користите во дом, канцеларија, училиште, градина, автомобил, barbershop, итн.Материјал : Употреба на еколошки МИЛЕНИЧЕ материјал, издржлив и не е лесно да се дент.Можете да рефил течност и го користат повеќе пати; дури и ако се остави празно за неколку дена, шише нема да произведе никакви чуден мирис.Гаранција : HEETA спреј шише може само да бидат доставени до вас по строги квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас; HEETA ќе ви обезбеди една година по-продажбата на услугата.Предности на купување HEETA спреј шише е дека има широк спектар на значења, и можете да го користите на било occasion The моќен supercharger дизајн ви овозможува да добиете парична казна, па дури и спреј сакате, без разлика дали тоа се користи за навлажнувачки/убавина/чистење/наводнување, тоа е крајната удобно enjoyment Specifications Material : ПЕТ Пакетот вклучува : 2* Спреј Bottles If имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.HEETA поддршка ќе се направи сте задоволни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите