.

.

LABOTA Преносни Мини Refillable Парфем Atomizer Шише,Refillable Парфем Спреј,Atomizer Дното Рефил Мирис Пумпа Случај,Патување 6 Компјутери Пакет на 5ml

LABOTA Преносни Мини Refillable Парфем Atomizer Шише,Refillable Парфем Спреј,Atomizer Дното Рефил Мирис Пумпа

DEN 206.16

Износ
Во продавницата.

【Голема примена】Нашите refillable парфем фина магла atomizoare се совршено решение за патување со вашите омилени мириси, етерични масла и aftershaves.Затоа, не треба да се грижите за тоа ќе биде скршен при пад на подот.Спрејови казна за магла дури и покриеност.Проверка на дното дупка се работи, и да се стави парфем во шише.65 во(80 мм x16.Чекор 2 : ставете ги на дното на парфем atomizer на вашиот парфем млазницата. 【ДИЗАЈН】На пополнети шише има визуелна прозорецот лесно да се види колку парфем останува. 【Материјал】школка на atomizer е направен од висок квалитет на алуминиум и внатре од издржлива пластика,издржлив и не протекување. 6 компјутери по собата, 6 различни бои за да ви помогне во организирање на вашите различни мириси.Објектот се само празна Шише Парфем, без Парфем во шише.Чекор 3 : Притиснете нагоре и надолу за да се пополни парфем во atomizer.Sepecification Капацитет : 5 ml Боја:Сјајот/Светло сребрена/Светли сини/Светла злато/Светла црна/црвена Роза Големина : 3.65 инчи(80 mmx16.Ве молиме притиснете неколку пати за да ги споделите на воздухот од пред да се стави парфем.【Refillable】Нови и совршен дизајн со вентил на дното на atomizer, тоа е лесно да се рефил, само внесете млазницата на вашиот парфем шише во вентил на база на atomizer.Пумпа нагоре и надолу цврсто до целосна, лесно да се отстрани,но не повеќе се пополни.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите