.

.

10Pcs Стакло Запечатени Шише со Завртка Алуминиум Капа Јасно Мали Празни Примерок Ампули Стаклени Тегли Контејнери Слатки Желби Шише (10ml)

10Pcs Стакло Запечатени Шише со Завртка Алуминиум Капа Јасно Мали Празни Примерок Ампули Стаклени Тегли Контејнери

DEN 182.16

Износ
Во продавницата.

Материјал : стакло;Големина : 3*2,2 см/5*2,2 см/6.5*2,2 см/8*2,2 см,Капацитет : 5ml/10ml/15ml/20ml.Боја : јасно.Пакет се вклучени : 10pcs.Чисто Стакло Складирање Тегли Шише Шишенцето Сад кои Сакаат Шише со алуминиумски Лим Затка DIY Дома Декор Свадба Подарок Пакет.Јасно Транспарентен Мини Стакло Запечатени Шише со Завртка Алуминиум Капа Мини Мали Ампули Контејнери Мини Слатки Желби Шише Метал Худ.Големина : 10ml.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите