.

.

Боја Мириси - 981266 Медиум Ѓубре Кеси - 8 Литри, 600 Вкупно Кеси (12 Пакети од 50 Count), Пресврт Тај - Мулти-боја кеси во Чиста Колекција Мирис

Боја Мириси - 981266 Медиум Ѓубре Кеси - 8 Литри, 600 Вкупно Кеси (12 Пакети од 50 Count), Пресврт Тај - Мулти-боја

DEN 1075.20

Износ
Во продавницата.

8 ЛИТРИ ЃУБРЕ ТОРБИ : се Справи со дневни потреби со Боја Мириси' средни 8-галон мулти-боја пластични пресврт вратоврска кеси за отпадоци во Чиста мириси.ПРЕСВРТ ВРАТОВРСКА ЃУБРЕ ТОРБА : пресврт-вратоврска затворање прави за едноставна отстранување и обезбедува ѓубре кеси, чувајте ги сите ѓубре во внатрешноста.МИРИЗЛИВИ ЃУБРЕ ТОРБИ : Боја Мириси е вашата тајна алатка, овие миризливи кеси за отпадоци испорача суптилни прснува на мирис за да помогне во одржување на поканува мирис додека помагање за борба против ѓубре мириси.ЃУБРЕ МОЖЕ да ЛАГЕР : Боја Мириси 8 литри ѓубре може да облоги се идеални за собирање на светлината тежина ѓубре во медиум ѓубре лименки, во канцеларија, перење соба, спална соба и се само правото големина за автомобили и on-the-go патување.ЦЕНТИ ЗА МИРИСИ : Боја Мириси 8 литри медиум ѓубре кеси обезбеди прекрасно освежување мирисот во голема вредност за цената. 600 Вкупно Кеси (12 Пакети од 50 Count).Боја Мириси Ѓубре Кеси понуда СИЛА, СТИЛ, ШТЕДЕЊЕТО во секоја торба.Боја Мириси 8 Литри Медиум Ѓубре Кеси се совршено големина за да се вклопи во вашиот перење соба, канцеларија или кујна ѓубре кутиите на двата краја.Со еден брз и лесен пресврт вратоврска затворање, можете да бидете сигурни дека вашиот ѓубре го прави тоа за да тоа е крајната дестинација без паѓа надвор.Додај во суптилни излив на нашите Чисти Колекција на мириси за да се задржи вашата куќа мирис на свежо и ги поканува.Може да зависи Боја Мириси 8 литри 50 смета Пресврт Вратоврска кеси ѓубре да биде сигурен ѓубре решение низ вашиот дом.Боја Мириси го прави смисла.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите