.

.

simplehuman Код J Обичај се Вклопуваат Drawstring Ѓубре Кеси, 30-45 Литар / 8-12 Галон, Бела, 100 Count

simplehuman Код J Обичај се Вклопуваат Drawstring Ѓубре Кеси, 30-45 Литар / 8-12 Галон, Бела, 100 Count

DEN 1678.80

Износ
Во продавницата.

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - simplehuman е обичај се вклопуваат облоги се скроени за да ги собере нашите лименки совршено, па тие не се лизга, и тие ќе останат уредно скриени кога капакот е затворен.НЕ RIPS, НЕ PUNCTURES - Екстра-издржлива пластика и дебели двојно шевовите нека ти пак го вашиот ѓубре на rim без грижа на солзи, или протекување.ЕДЕН-СО-ЕДЕН - simplehuman е брзо-раздавам пакет ви овозможува да го зграби облоги, еден по еден, без да се расправаме на е тешко да се најде перфорации или неуредна разрешница.УДОБЕН DRAWSTRING РАЧКИ - Лесно да се укине, се врзува и се носат.ПОДОБРО ЗАЕДНО - simplehuman е фармацевт пакети се со цел да се вклопи совршено во лагер џеб право во нашиот сензор и чекор канти, така свеж лагер е секогаш на дофат на вашите прсти.Тоа е побрзо, полесно лагер промени.Presto!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите