.

.

Reinlichkeit 1 Пакет(8 Кеси)Правосмукалка Кеси За Oreck тип CC вакуум кеси,XL.Одговара на Сите Oreck XL Исправена Вакуум

Reinlichkeit 1 Пакет(8 Кеси)Правосмукалка Кеси За Oreck тип CC вакуум кеси,XL.Одговара на Сите Oreck XL Исправена

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Одговара : Сите Oreck XL7, XL21, 2000-ти, 3000-ти, 4000 е, 8000 е, 9000 е серија модел Исправена правосмукалки.Замена Правосмукалка Кеси Микро наредени За Неспоредлив Филтрација : да се Добие подобра филтрација и почиста простор кога ќе ги користат овие Oreck Тип CC и XL вакуум кеси (кој исто така се вклопуваат во Oreck XL Класичен).Ист Квалитет Како правосмукалки, Кои Чинат 4x Како Многу : Ќе добиете неверојатен филтрација и торба квалитет.Пакет се вклучени : 8 кеси.Определба : 100% задоволство гаранција, ако не сте задоволни, можете да рефундирање на вашите пари!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите