.

.

Куче Измет Торба Носителот, Отпад Торба Носителот, Куче Измет Торба Превозникот, Рака за Слободна Носител (1 пакет, Сина)

Куче Измет Торба Носителот, Отпад Торба Носителот, Куче Измет Торба Превозникот, Рака за Слободна Носител (1

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со една рака, кеси слајд на вашиот dooloop за hands-free погодност.УДОБЕН : Лесни, придава на било поводник или ранец.ФЛЕКСИБИЛНИ : Има повеќе кеси.СИЛНА И СТАБИЛНА : отпад торба превозникот е направен од полиетилен со висока густина.Куче торба носителот не е лесно да се деформира и да се прекине.ШИРОКО се КОРИСТИ : Работи со куче поводник (конвенционалните & стигнале)、куче превозникот、колички、велосипед превозникот.Кучето измет потроши торба носителот може лесно да се одржи најмалку две измет кеси на едно време.ВИ ДАДЕ РАКА БЕСПЛАТНО ОДЕЊЕ!Тоа се направени од издржлив пластични материјали, многу лесни, трајни & обновливи!Можете да го користите ова куче отпад кеси носителот во вашата дневна прошетка и за многу долго време!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите