.

.

На Hillman Група Избрани Сплит-Прстен Клучните Прстени, 4-Пакет

На Hillman Група Избрани Сплит-Прстен Клучните Прстени, 4-Пакет

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Идеален за вршење на копчињата и на членството картички.Лесно прикачување и одвојте копчиња.Ја одржува формата со повторна употреба.Изработен од никел е оближена со калено челик.Вклучува 3/4", 1", 1-1/4"' и 1-1/2" големини. 5 по sellable единица.Идеален за вршење на копчињата и на членството картички.Ја одржува формата со повторна употреба.Изработен од никел е оближена со калено челик.Пролет калено челик.Четири големини на картичката.Калено челик нема да се изгуби тоа е облик, дури и по повторна употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите