.

.

SELEAD Флип Копче Фоб 4 Копчиња Keyless Entry Далечински одговара за 2004-2012 за Хонда за Спогодба за CR-V Antitheft Keyless Entry Системи OUCG8D-380H-А 1pc НАС Акции

SELEAD Флип Копче Фоб 4 Копчиња Keyless Entry Далечински одговара за 2004-2012 за Хонда за Спогодба за CR-V

DEN 321.84

Износ
Во продавницата.

ОПРЕМА : SELEAD Keyless замена одговара за 2004-2012 за Хонда за Спогодба, 2007-2010 година за Хонда за CR-V. КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме да го користите компатибилност листа во горниот лев агол за да проверите со кликнување Внесете Ново Возило.ДИЗАЈН : материјал на овој автомобил копче е мат и пластика.Надворешниот дизајн е метална кука и на два боја копчиња.Удобно рака и анти-пот корозија.Прашина-доказ, шок-доказ, капка-доказ, заштита на чип од оштетување.Функција : далечински управувач клуч има 4 копчиња.Копчиња се чувствителни, реагираат брзо, и отклучување на времето е кратко.Контрола на возило во рамките на 100 метри лесно.НАПОМЕНА : Ова е чоколадо за скролување.Замена keyless entry далечински има батерии и електроника инсталиран.НАПОМЕНА : БРОД ОД U. С. А, БРОДОВИ ПОД 72 ЧАСА!PROGfor Ram MING : Ова копче фоб не поддржува само-програмирање, за вашиот автомобил безбедност, ве молиме да пронајдете локални автомобилската locksmith или дилер за програмата КОМПАТИБИЛНОСТ : 2004-2012 за Хонда за Спогодба 2007-2010 година за Хонда за CR-V ДЕЛ БРОЈ : OUCG8 D-380 H-А 35111-SHJ-305 850 G-G8 D380 HA ПАКЕТ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 X Keyless Фоб Замена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите