.

.

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со ХОНДА 4 Копче на Далечинскиот Клуч Фоб 3 BTN + Паника CV4216 Роуз

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со ХОНДА 4 Копче на Далечинскиот

DEN 165.60

Износ
Во продавницата.

други бои (Црна, Deep Blue, Дип Парпл, Сива, Светло Сина, Светло Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Роуз).Висок квалитет на храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и не се токсични.Нула заштити и да ви донесе топол допир.Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури; Лесна инсталација и чистење со вода.Види опис на производот за листа на компатибилни возила.Оваа маска се користи со висок квалитет со силиконска да се заштити вашиот далечински случај, ви донесе голем допрат и да се почувствуваат, додадете боја и стил за да го персонализирате случај.Features High квалитетна храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и без токсични;Нула заштити и да ви донесе удобно допир;Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури;Шарени избори;Лесна инсталација и чистење со вода;Одлични еколошки адаптибилност, нормална од -76°F до 464°F (-60°C до 240°C);Трајни, долг животен век до 10 и повеќе години.Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со ХОНДА 4 Копче на Далечинскиот Клуч Фоб 3 BTN + Panic Adapted автомобил модел reference2003-2013 Accord2006-2013 Civic2005-2013 CR-V2007-2013 Fit2009-2013 Pilot2010 Element And друг модел со иста форма и копчиња..Молиме обратете се на нашата последна слика за компатибилен копче форма.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите