.

.

Uniqsum Плетенка Вистински кожен паричник синџир Вртливата Предизвика предвремени Biker Панк Копче синџир

Uniqsum Плетенка Вистински кожен паричник синџир Вртливата Предизвика предвремени Biker Панк Копче синџир

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Предвремени затворање.Лесно се откажам здрав вртливата предизвика предвремени затворање на вашите панталони или паричникот.Активирањето snap кука со пролет-портата механизам не може да се ослободи случајно и вртливата око спречува заплитане.Чувајте ги сите на вашиот копчињата за безбедно обезбедени на 3 клучни clasps во сплит прстен.Корисно да се носат или се чува во ПВЦ мини патент UNIQSUM торба.Тоа е многу добар за подарок.Паричникот Синџир Должина (крај до Крај) : 25.78" (65.5 cm) / Biker Синџир Ширина : 10мм.Материјал : Вистинска Кожа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите