.

.

Davines Срцето на Стакло Богата Балсам за Русокоса Нега

Davines Срцето на Стакло Богата Балсам за Русокоса Нега

DEN 960.00

Износ
Во продавницата.

Срце од Стакло е систем дизајниран за да ги задоволи потребите на сите видови на руса коса, природни и да се третираат.Тоа е особено идеален за белена или lightened коса, како и ослабен насоки изложени на надворешни фактори како што се топлина стил и УВ зраци.Оваа haircare линија стручно се комбинира врвни состојки со иновативни, природни суровини и материјали за одржување и подобрување на русокоса боја, промовирање на здравјето на косата и да ви помогне да се поправи претходната штета додека спречување на идна штета.Од Срцето на Стакло линија, Богатите средството за смекнување на косата е богат сина средството за смекнување на косата.Формулиран со Biacidic Обврзници Сложени и Baobab екстракт, тоа обезбедува интензивна исхрана, додека утврдувањето на косата влакна.Екстрактот добиен од Jagua овошје, исто така, салда несаканите звуци, додека подобрување и просветувајќи русокоса нијанси.Нашата цел е да се биде најдобар за светот и креаторите на добар живот за сите, преку убавина, етика и одржливост.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите