.

.

Suave Професионалци Поправка на средството за смекнување на косата За Мека и Мазна Коса Кокосово Масло Инфузија Косата Балсам за Влага 28 оз

Suave Професионалци Поправка на средството за смекнување на косата За Мека и Мазна Коса Кокосово Масло Инфузија

DEN 382.08

Износ
Во продавницата.

Нашето богато формули на овој поправка шампон и балсам за сува коса се исполнет со чисто масло од кокос, познат како крем, видливо да го поправи штетата без тежина губење на долу.Оваа професионална поправка шампон и балсам систем обезбедува интензивна влага без мерење насоки надолу на мека, мазна коса.Оставајќи коса интензивно moisturized, оваа косата балсам detangles и smooths коса.Овој салон докажано штета поправка систем исполнет со чисто Масло од Кокос видно поправки штета без мерење насоки надолу на мека, мазна коса.Оваа линија е развиен за да помогне да се постигне природно згодна, здрав изглед на брави.Технологија на која работи со доставување на лесни микро-навлажнувачки честички кои се заклучи во хидратација да помогне да се направи косата силна за да се намали кршење.За најдобри резултати, по користење на Suave Професионалци Кокосово Масло Инфузија Штета Поправка Шампон, масажа на нашата поправка на средството за смекнување на косата во косата и нека богата формула покрие секое влакно.Овој систем исто така содржи нашиот единствен Quench Lock.За најдобри резултати, користете ја нашата косата балсам со Suave Кокосово Масло Штета Поправка Шампон.Постигнат Салон За Убавина-Квалитетни Резултати.За повеќе интензивен третман, обидете се Suave Професионалци Кокосово Масло Инфузија Масло Третман.Suave Професионалци е салон за убавина-докажани за работа, како и салон брендови, помагајќи ти да се постигне на различни убави фризури сите додека се грижат за вашата коса.На видно место поправка оштетување во само 3 користи со нашите Suave Професионалци Кокосово Масло Инфузија Штета Поправка Шампон и Балсам за претрупан, здравиот изглед на косата.Исполнет со чисто Масло од Кокос, нашата поправка на балсам ја остава косата интензивно moisturized.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите