.

.

Сите Природни средство за смекнување на косата Бар - за Нега на Коса - козметички Производи - Цврсти Балсам За Коса - Еко-Пријателски - Без Отпад клима уред - 2.2 Оз сред?

Сите Природни средство за смекнување на косата Бар - за Нега на Коса - козметички Производи - Цврсти Балсам

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.

ЕКОЛОШКИ - Нула отпад за нега на коса за мажи и жени кои сакаат убава брави додека се еко-одговорен, нашиот производ е biodegradable и пластични слободни.2 оз што е еквивалентно на две 30ml шишиња.ПОСИЛНА ОЖИВЕА КОСА - Направени со Argan масло, исто така, повика на течни злато за неговата способност да продре во косата cuticle.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите