.

.

Црна Кањонот Болка Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Болка Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 1382.40

Износ
Во продавницата.

Мирис : Болка (сензуална мешавина од бергамот, honeysuckle, и ветивер).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Болка (сензуална мешавина од бергамот, honeysuckle, и ветивер).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите