.

.

Црна Кањонот Круши & Праски Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Круши & Праски Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

DEN 374.40

Износ
Во продавницата.

Мирис : Круша & Праски (мелодија со свежи, јасни, круши, дињи, праски).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Круша & Праски (мелодија со свежи, јасни, круши, дињи, праски).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите