.

.

Косата Sectioning Клипови DSHOW 12 компјутери Црвено Клипови за Косата за коса облекување Крокодил Алигатор Фризер за Жени, Девојки (Црвено)

Косата Sectioning Клипови DSHOW 12 компјутери Црвено Клипови за Косата за коса облекување Крокодил Алигатор

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Клипови за косата, дува, сушење, исправете, виткање или crimping вашата коса за коса styler или лична употреба.Доволно големи за да се одржи густа коса и забите на клипот да се одржи тенка коса.Косата клипови се изработени од нов не-рециклирани пластични,кои го направија клипови сјај бои и сфаќања.Висока еластичност метал пролет трае долго време дури и по повторна употреба.Цврста текстура им овозможува да се одржи дури и големи делови на косата без лизгање или оштетување.Посебно на косата, во различни области, со чешел, да се Обезбеди остатокот од косата со клипови.Клипови може да се користи за косата,hairdos,фризури,боење на косата, како и DIY додатоци без разлика дали е спорт, фитнес, јога или ќе амфитеатар или во канцеларија.Ние сме уверени за нашиот квалитет и услуга, ако некогаш се имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Косата Sectioning Клипови DSHOW.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите