.

.

Клипот Коса Торба Коса Додатоци-Темно Кафена И Розова Дијамант

Клипот Коса Торба Коса Додатоци-Темно Кафена И Розова Дијамант

DEN 1173.60

Износ
Во продавницата.

Материјал : висока температура свила;толпата : дами.Стил : етнички стил;боење и пеглање : не пеглање и боење.Перика кои лесно може да се контролира се соочуваат со различни форми.Коса стилист внимателно дизајнирани со ладна-возраст темперамент.Рачно ткаени еден слој нето,светлина и дише.Инструкции за перење : нежно притиснете и миење,50 степени топла вода за да се избегне прегревање и ладно,не машина за миење или спин сува,не присилува надвор,не чистење,суви крпи природно.Чистење на фреквенција : производот не треба да се чистат по добивањето тоа.Генерално,тоа се носи околу 15 пати и чисти еднаш.Не чисти тоа често за да избегнете оштетување на косата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите