.

.

Убава Дама со Шарени Долга Коса Ѕид Оркестарот Часовник Убавина Коса Салон Ѕид Види Коса Студио Коса Стилист Фризер Подарок

Убава Дама со Шарени Долга Коса Ѕид Оркестарот Часовник Убавина Коса Салон Ѕид Види Коса Студио Коса Стилист

DEN 2073.60

Износ
Во продавницата.

Користење на високо-квалитетни еколошки дрвени материјали, може да се користат со доверба.Мерки 30 x 30 cm (12 инчи).Бара еден АА батерија (не се вклучени).На високо-квалитетни кварц движење механизам гарантира одредено време, тивко издржам втора рака обезбеди добар сон и работата на животната средина.Не само часовник : Прекрасна модерна едноставна ѕиден часовник, тоа е погоден за трпезарија, училиште, болница, канцеларија, тоа исто така може да се користи како подарок за баба, девојка или Денот на Благодарноста, Божиќ подарок.Лесно Да Се Откажам.Користи 1 "АА" батерија, не се вклучени (Забелешка : Плус страна на вашата батерија треба да биде вметната првиот) на Овој дома декор кој служи цел на декорирање на ѕид од вашиот дом или канцеларија; добро се Вклопува во сите типови на соби, од хотелот лобира за да се типични дневни соби.Customer service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот обидуваме се потрудиме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите