.

.

Adorox 50 Pc. 1.75 Инчи Сребро Алигатор Коса Клипови Со Заби

Adorox 50 Pc. 1.75 Инчи Сребро Алигатор Коса Клипови Со Заби

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Овој објект доаѓа во Пакување од 50 Sliver Алигатор со заби клипови.Мерење : 1.75 инчи.Заоблени, сребро алигатор коса клип имаат мали заби кои помагаат да се одржи коса securel во место.Издржливи, долго-траен метал.Силна, метал пролет.Adorox клипови помогне да се одржи кадрици во место.На трајни метал прави овие клипови долготрајни.Тие непречено планирам низ косата да се направи виткање процесот полесно и поудобно.Заоблени, сребро алигатор коса клип имаат мали заби кои помагаат да се одржи коса securel во место.Издржливи, долго-траен метал Силна, метал пролет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите