.

.

YINMZ Геометриски Ликвидација Сомот Сите Натпревар Есен Зима Headwear Едноставна Женска Коса Додатоци Ајкула Клип Кадифен Коса Ноктот Акрилик Сфати Clip(Каки)

YINMZ Геометриски Ликвидација Сомот Сите Натпревар Есен Зима Headwear Едноставна Женска Коса Додатоци Ајкула

DEN 60.00

Износ
Во продавницата.

Точка Име : Кадифен Губење На Ноктот.Материјал : Кадифен+Акрилик.Боја : Како На Сликата Покажува.Шаблон Тип : Геометриски.Димензии : 12cm.Стил : Temperament Applicable Сцена : Casual Feature : Красат Точка Име : Кадифен Коса Claw Color : Како На Сликата Shows For Луѓе : Девојки,Возрасни,Women Package вклучуваат : 1 buc Коса Claw Size : 12cm Pattern Тип : Geometric Applicable Сезона : Четири Seasons Material : Кадифен+Акрилик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите