.

.

Прото - 31Piece Сатен Комбинација ASD Клуч Сет - 12 Pt. (J1200-90ASD)

Прото - 31Piece Сатен Комбинација ASD Клуч Сет - 12 Pt. (J1200-90ASD)

DEN 410.40

Износ
Во продавницата.

Сатенски финиш обезбедува отпорност на корозија и се лизга-отпорни зафат. 12-Точка кутија крајот овозможува фино индексирање, помага да се подобри брзина и пристап Вклопува 4, 6 и 12 точка сврзувачки елементи.Против пролизгување дизајн (ASD) со отворен крај.Кутија завршува приклучи на Torque Plus систем.Фракционо големини 11/32" И помали и 1 до 15/16" И поголеми немаат ASD функција.Сатенски финиш обезбедува отпорност на корозија и се лизга-отпорни зафат, 12-точка кутија крајот овозможува фино индексирање, помага да се подобри брзина и пристап.Се вклопува 4, 6 и 12 точка сврзувачки елементи, против пролизгување дизајн (ASD) со отворен крај.Фракционо големини 11/32" И помали и 1 до 15/16" И поголеми немаат ASD функција, кутија завршува приклучи на Torque Plus систем, исцрпна во нашите напори за да го направи светот е најбезбедно алатки, Единствен на пазарот на трудот, релевантни за нашите клиенти работа стил, Прото помогна да се изгради 1934 Фордови, Златна порта мост и Аполон 613, направен во Америка, правејќи највисок квалитет на алатки Доаѓа на прво место, доверба дека нашите алатки ќе помогнат нив кои работат повеќе и побезбедно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите