.

.

Teng Tools 6 Парче 12 Точка Двојно Заврши RORS Форумот Реверзибилна Ratcheting Прстен Клуч Сет - TTRORS

Teng Tools 6 Парче 12 Точка Двојно Заврши RORS Форумот Реверзибилна Ratcheting Прстен Клуч Сет - TTRORS

DEN 671.28

Износ
Во продавницата.

RORS Клучеви : 6mm х 8мм, 7mm x 9mm, 10мм х 13mm, 12mm 14mm x, 17mm x 19mm, 21mm x 22mm.Клучеви се влакна засилен за намалена тежина, но нема цврстина на косата.Секој клуч е реверзибилна да им овозможи на затегнување и расклатување во двете насоки, и се двојно заврши и содржи различни големини на секој крај.12 точка глави се форумот на 25 степени агол, овозможувајќи подобар пристап и користење на рамни површини.Направен од хром vanadium челик со сатенски финиш за сила и издржливост.RORS клучеви - 6 х 8мм, 7 x 9mm, 10 х 13mm, 12 x 14mm, 17 x 19mm, 21 x 22mm.Влакна-засилен ratchetting форумот spanners, за намалена тежина, но нема сила на косата.На spanners се двојно заврши, со различна големина на секој крај.На 12-точка глави се форумот на 25 степени агол, овозможувајќи подобар пристап и користење на рамни површини.Реверзибилна акција, дозволувајќи им на затегнување/олабавување во двете насоки.На Teng Алатки концепт се базира на секоја алатка има своето место.Секој TT поставите делува како учество во еден организиран систем со тоа што се кликне заедно со други TT поставува и совршено се вклопува во вашиот обезбедувач на случај, алатка кутија или ролери кабинет.Нема простор е потроши и секоја алатка седи совршено на своето место.Ова значи дека е многу полесно да се види дали било алатки се водат за исчезнати, на крајот на денот. 5 Чекори за да Се Организираат .Изберете складирање : случај/top box, средината кутија или ролери кабинет.Изберете TT - сетови што би сакал.полетување на капакот.Кликнете на групи заедно.Место нив во чување!. ).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите