.

.

Keaiduoa Креативни Магнетни Смола Копче Закачалка Тешки Дома Dorm Виси Организатор Keychain Складирање Куки Симпатична Був Форма Трајни

Keaiduoa Креативни Магнетни Смола Копче Закачалка Тешки Дома Dorm Виси Организатор Keychain Складирање Куки

DEN 967.20

Износ
Во продавницата.

Направени од страна на смола, трајни и здрав, не е лесно да се скрши или да штета, може да се користи за долго време.Мултифункционален keychain кука, да ви помогне да ги организирате вашите keychain, да зачувате простор и да се направи вашата соба чисти.Навистина уникатен и прекрасен подарок за сите прилики, може да биде дадена како значителна за подарок за пријатели, колеги или роднини.Креативни був во облик на дизајн, був очи ќе се отвори откако ќе висат на копчињата на тоа, и ќе се затвори ако нема копчињата на тоа, апсорпција, анти падне. 2 начина да го инсталирате, производот содржи 3 M лепило, можете да го на ѕидот, или можете да ги користите ноктите да се поправи тоа, ве молиме забележете дека не постои нокти во пакет.Спецификација : Материјал : Resin Size : Прибл. 6.1x5 cm/2.4x2 in Color : Црна/Кафе/White Package Вклучува : 1x Копче Holdernote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметрите на производот

Material:
Resin
Size:
Approx. 6.1x5 cm/2.4x2 in
Color:
Black/Coffee/White
Package Includes:
1x Key Holder
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Им се допаѓа и на купувачите