.

.

Ѕидот Монтирани Стилски Дома Décor Копче Синџир Носителот/Клучни Куки Стојат Организатор со 10 Куките

Ѕидот Монтирани Стилски Дома Décor Копче Синџир Носителот/Клучни Куки Стојат Организатор со 10 Куките

DEN 2246.40

Износ
Во продавницата.

Материјал : МЕДИЈАПАН, Бои : Wenge и Сјај.Димензии Во Cms : - 78.995 cm x 78.99 cm x 73.99 cm.ДОМОТ ОРКЕСТАРОТ – Ова Декоративни дрвени клуч на носителот на дрво Заврши со 10 Копчиња за бесење на сите видови на копчиња.Ѕид-монтирани Клуч на Носителот : ѕид-монтирани дизајн може да ви помогне да се направи целосна употреба на ѕид простор.Копчињата Стојат така се нарекува како Дрвени Копче за Држачот за Ѕид, за Повикување на Бесење, Key Chain Закачалка, Клуч на Носителот Мирување, Внесете Прстен Држачот за Ѕид, Keystands за ѕид.Направени од премија на висок степен на prelam МДФ дрво со Природни Дрво Жито Заврши.Копче за одмор подлога за да се спречи гребење на табла.Копчиња изработени од Хром позлатен Челик или Полиран Челик.Елегантен дизајн и уредни заврши на носителот додадете повеќе шарм на вашиот внатрешни работи или во entryway област.Со елегантен изглед и удобен карактеристики за дома и за статистика Како Совршен Соба décor, ѕид оркестарот и куќа оркестарот објект.Погоден За Клучните прстени, Копче Полици, Копче Стојат и совршен спална соба оркестарот предмети.Тоа доаѓа со 10 копчиња, наместо на куките се направи виси и подигање на keychains.Одлични Високо-Квалитетни prelim инженеринг дрво за долгорочната трајност.Тоа го прави производот многу повеќе сигурен и здрав.На подобрување на животот на одборот, има копче за одмор подлога инсталиран.Тоа перници влијанието на копчињата и чува дрво долготрајни.Лесно да се инсталира и да се соберат сите потребни елементи се вклучуваат со производот.Хром-обложено челик копчиња ви даде одлична изведба за многу долго време.Тоа е Совршен Подарок Како Декоративни Елементи За Дневна Соба Ѕид Оркестарот За Дневна Соба Декор Предмети За Спалната соба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите