.

.

RuPost Infiniti/Клуч на Носителот Бели Рози, Белена Даб, 26 31 6cm, Затворена

RuPost Infiniti/Клуч на Носителот Бели Рози, Белена Даб, 26 31 6cm, Затворена

DEN 1884.00

Износ
Во продавницата.

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Infiniti / Клуч на носителот на "Бели рози", белена даб, 26 * 31 * 6cm, затворена, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : Infiniti; Боја : бела, зелена, жолта; Производ материјал : МДФ; Комплетен сет : housekeeper; Земјата производител : Русија Клуч на носителот на "Бели рози", белена даб, 26 * 31 * 6cm, затворена.Димензии : Висина 26 см, ширина 31 см, длабочина 6 cm.Состав : МЕДИЈАПАН. ??.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите