.

.

Персоналните Ако Клучевите се водат за Исчезнати На Плажа Копче Закачалка

Персоналните Ако Клучевите се водат за Исчезнати На Плажа Копче Закачалка

DEN 911.76

Износ
Во продавницата.

Овој личен клуч за пропелер го прави голем дар за секој кој има плажа куќа.Плажа Куќа копче закачалка може да се користи за клучеви, leashes, или нешто што користи мала кука.Клучни Закачалка има две клучни дупки во задниот за лесно и рамни виси.Направени и Печатени во САД и бродови од Хјустон, TX.Совршена големина на 5" x 11" и над 1/2" дебела со 4 сребро куки веќе во прилог.Оваа персоналните Плажа копче закачалка не е само многу функционална, но тоа изгледа одлично, како и!Можете да ги користите за клучеви, leashes, или нешто што ќе висат на една од 4 прилог сребро куки.Плажа копче и поводник закачалката е направен на многу здрав средна густина fiberboard со мат црна заврши на двете страни.Клучот за пропелер мерки 5 x11 и тоа е само во текот 1/2 инчи дебела.Грбот има два пред-drilled слотови за да помогне да се направи виси лесно.Не само што ќе не треба да се ловат да се најде клучевите и leashes, но вашиот дом или во домот на вашите гости ќе биде значително подобрена со овој обичај копче закачалка.Внесете го текстот кој сакате да се види на копчето закачалка.Внесете го текстот точно како што сакате да се види на копчето закачалка.Ова копче ги прави фантастични објектот за да ги имате во вашиот дом или да се даде како подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите