.

.

Црна, Бела Карирани Плоштади Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило, Кујна, Дома Декорација

Црна, Бела Карирани Плоштади Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway,

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Купи совршен подарок за вашите најдобри пријатели, семејството, или себе си на родендени, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, било одмор.Декоративен копче за носител со складирање кутија ќе додадете различен стил на вашиот ѕид простор и дополнуваат вашиот дом оркестарот.оу може да се користат во вратата, ходникот, entryways, купатило, кујна, спална соба, гаражи, канцеларии и каде и повеќе меморија е потребна.Копче за складирање : материјал СТП кожа, големина : Кука висина : 1.Стилски и практични клуч за чување на управување, соодветни за коридори, врати, бањи, спални, итн.Тоа може да биде инсталиран во коридори, вратите, соби и други места.Ова копче за складирање pendant е здрав, безбеден, издржливи, со заоблени рабови, мазни рабови, и не боли твоите раце; тоа може да бидат обесени или фиксни, и не е лесно да се инсталира; на врвот е многу погоден за ставање mail и други предмети; и тој е опремен со 5 клучни куки.Материјал : Тешко пластика, микрофибер .Имајте на ум дека ќе мора да почека 3-4 часа пред виси предмети, и тежина не надминува 2 KG, во случај 3 M лента на грбот не е доволно силна.5 cm Although мал во големина, тоа е доволно да се одржи вашите дневни потреби.Овој мулти-цел ѕид монтирани копче и e-mail организатор со mail џеб и 5 куки е одлично место да се закачам вашата чанта, копчиња и навивам далеку вашиот е-mail додека се зема без простор на вашиот десктоп или countertop. 5 куки ви овозможува да се откажам вашиот копчињата, како и автомобил копчиња, очила за сонце, куче поводник носителот, и другите да ги задржи многу повеќе организирани и во очите.Пакет се Вклучени : 1x Копче за Држачот за Ѕид со 5 Куки ., не само што може да се интегрираат современ дом декорација стилови, но исто така и организирање на вашиот простор, при што загинаа две птици со еден камен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите