.

.

OHAUS 83034120 Модел NVT6400N/1 Navigator Преносни Скала, 6400 g Капацитет x 2 g Читливост

OHAUS 83034120 Модел NVT6400N/1 Navigator Преносни Скала, 6400 g Капацитет x 2 g Читливост

DEN 10444.80

Износ
Во продавницата.

Две touchless сензори слободни до вашите раце за ракување со примероци и ограничување на тастатурата носат и солза.Ултра-брза стабилизација во помалку од една секунда, обезбедува брза, точна и повторливи мерење на резултати, подобрување на оператор ефикасноста, продуктивноста и на автопат.Супериорен механичка заштита од преоптоварување систем и интегриран превозот за заклучување овозможува на скала за да го издржат носивост до 400% од својата номинална капацитет и ги штити мерење клетки од оштетување.OHAUS 83034120 Модел NVT6400 N/1 Navigator Преносни Скала, 6400g Капацитет x 2g Читливост.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите