.

.

Гиа е Кујна Божиќ Лекување на Подарок Контејнери, 20 Pack - 3D Божиќ Подарок Кутии да се Одржи Вкусни Празник Третира - Совршен Cookie Носители за Давање на Подарок, Партија

Гиа е Кујна Божиќ Лекување на Подарок Контејнери, 20 Pack - 3D Божиќ Подарок Кутии да се Одржи Вкусни Празник

DEN 1324.80

Износ
Во продавницата.

Расположливиот Храна Контејнер - овие празнична Божиќ кутии се направи совршен Божиќ храна садовите за складирање.Даде дар на Божиќ лекување или да испратите забите дома по вашиот Одмор оброк.Квалитетот Празник Pop-Up Кутии - уникатен димензионални кутии се големи за да се прикаже и трајни да се одржи вашите добрите.Вклучува 20 празник тематските goody кутии.Совршена Големина за Одмор Подарок Услуги - овие празник лекување на контејнерите се во совршена големина за да им даде на наставници, соработници, соседи, семејство, пријатели и посебни третира.Служи И Транспорт - се пополнат овие торби со подароци, колачи, бисквити, и бонбони за да испратите рецидив се третираат дома со вашиот сакан се грижите слободни.Тие се лесни за носење, и здрав дното ви овозможува да се стави мали подароци без паѓа.Гиа е Кујна за Еднократна употреба Cookie Контејнери - се достапни во различни симпатична празник дизајни.Да ги користите како колаче размена на контејнери и споделување на малку одмор дух.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите