.

.

jsmhh Компатибилен со Toyota Prius Автомобил Покритие, Сомот Водат Водоотпорен/Сончање Изолација/UV/Antifreeze Отворено Автомобил Покритие Автомобил Екстра Додатоци (Боја : Црн?

jsmhh Компатибилен со Toyota Prius Автомобил Покритие, Сомот Водат Водоотпорен/Сончање Изолација/UV/Antifreeze

DEN 4837.92

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.Таа е отпорна на влечење и кинење На облеката ткаенина е мазна и мека, еколошки и невкусна.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Име на производ : компатибилен со Toyota PRIUS отворено автомобил cover Material : Оксфорд ткаенина плус сомот + пламен retardant spun Weight 2.Задржи внатре и надвор од автомобилот чиста и уредна, исто така, може да се забави брзината на боја fading Beautifully дизајниран, лесно да се чисти и да се соберат.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!. Windproof дизајн.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето. Невидливи анти-кражба.прашува : 1.Предмет : Погоден за компатибилен со Toyota PRIUS посебен автомобил отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише.8 KGcolour Црна , Сина боја , Маскирна , Gray Protect вашиот автомобил од сонцето, прашина, песок, птици паѓа и УВ штета.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите