.

.

VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Адаптивни Брзо Полнење во Автомобил Работи за Xiaomi M2003J15SS со USB Тип-C Кабел и до 87% Побрзо

VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Адаптивни Брзо Полнење во Автомобил Работи за Xiaomi M2003J15SS со USB Тип-C Кабел и до 87%

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

0, кој ги зголемува постојните USB функционалност преку обезбедување поголема моќ компатибилни уреди.1 Засилувач, Брзо Полнење 3.0 Функции кои се достапни само на поддржани модели.0 Работи за Xiaomi M2003 J15 SS сет за во Автомобил ќе се Наплаќаат до во трепка, до 60% побрзо отколку Работи за вашите оригинални, основните и конвенционалните полначи!✅Спецификации : ●полначот поддржува USB Брзо Полнење 3.●Ако ви треба кабел за приклучување на USB Тип-C уред и не-USB-Тип-C периферни, исто така, утврди пристаништето тип на периферниот уред.0 и УЛ Наведени и во Согласност✅Прашања и Одговори : ●Она што е USB Тип-C?USB Тип-C е поставен стане универзален стандард, замена и ја прави целата работа на USB-конекции кои што дојдоа пред тоа.Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2.3 Нога / 1 Метар кабелот е два пати должина на стандарден кабли, што штекер пристап полесно. *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.Адаптивно Брзо Полнење 2.●Да се разгледа добивање еден за секој автомобил, за патување, и резервни копии и секогаш ќе се затвори брзо полнење.USB Тип-C е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно да се утврди точниот USB конектор може да резултира со грешка.0 плус Монтажни USB Тип-C Кабел овозможи брза размена на инстант трошоци кои се 60-87% Побрзо отколку со стандарден 5 W полначи!.Спецификации : Брзо Полнење 3.0 Работи за вашиот Xiaomi M2003 J15 SS!.Ние го продаде назад компатибилен USB Тип-C кабли и полначи одделно.Излез за QC3 : Max 15 w (5 V1.●да се обезбеди правилна USB конекторот е избран, ве молиме консултирајте се Работи за вашиот уред е онлајн или на печатена упатство.Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте on-the-go и компатибилен со БИЛО кој друг USB Тип-C 2.0 Способен Објект!.●Ѕидот Полнач е 15 W, 5 Volt, 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите