.

.

Staroar 5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Посебен Облик - Пеперутка на Sunflowers (28 Бои) Цвеќиња Крстот Бод

Staroar 5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Посебен Облик - Пеперутка

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

★ 28 бои Целосна кристал кристал дијамант слика од Staroar, платно големина 34 cm x 45 см, вежба област 30 см x 40 см. ★Нашите подобрување на памук платно е навремено отпорни, помек, полесни, многу издржливи и симболите се појасни.Платно е истури лепак, па не постои споеви или меур прашања како што постојат со двојно двострано лента. ★Пакетот вклучува : 1 премиум висок квалитет на платно валани и пакувани внимателно.Обоени смола дијаманти (Различни бои во етикетирани baggies) англиски печатени инструкции книшка со пописен лист. ★Алатка за полнење е вклучена содржи : 1 пар на пинцети (Пинцети се прилагоди на дијамант, да се избегне пукнатини) ,1 Дијамант вежба пенкало (со 4 placer и 7 placer ) ,1 инка-стил на лента (лесно да се прелива со Инка во облик на spout) ,На восок подлога се користи за да ги собереш дијаманти со дијамант пенкало Квалитетни пластични кеси за дијамантски складирање.Ослободување трудови да се замени со чист капак хартија. ★Алатка за полнење е вклучена содржи : 1 пар на пинцети (Пинцети се прилагоди на дијамант, да се избегне пукнатини) ,1 Дијамант вежба пенкало (со 4 placer и 7 placer ) ,1 инка-стил на лента (лесно да се прелива со Инка во облик на spout) ,На восок подлога се користи за да ги собереш дијаманти со дијамант пенкало Квалитетни пластични кеси за дијамантски складирање.Ослободување трудови да се замени со чист капак хартија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите