.

.

NEWMIND Премиум Заврши Свеќа Одлуки за Полнење Почетник Добрите DIY Материјали Фитили Tealight

NEWMIND Премиум Заврши Свеќа Одлуки за Полнење Почетник Добрите DIY Материјали Фитили Tealight

DEN 1487.76

Износ
Во продавницата.

* 4 Шишиња етерично масло, вклучувајќи роуз, лимон, лаванда и ванила за свој мирис. * 600ml топење првенство за Бонбони Одлуки, Топење Чоколадо, кармин одлуки, Млеко Frothing, Свеќа одлуки, Сапун одлуки, и други Занаети. * Свеќа Правејќи Колекции Алатки вклучува 600ml нерѓосувачки челик куп, 4 кесички од соја восок, 2x фитил носителот, 1x се промешува со лажица, 8x 2.5 oz метал tins, 56x налепници, 50x фитили, 4x шишиња на етерични масла, 4x боја грутки. * Уживање во DIY Изработката со децата и семејствата донесување на принципите на топлина и светлина за вашата куќа. * Погоден за почетник или професионална свеќи одлуки да уживаат во убава, миризлива миризливи свеќи.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Свеќа Правејќи Колекции Алатки вклучува 600ml нерѓосувачки челик куп, 4 кесички од соја восок, 2x фитил носителот, 1x се промешува со лажица, 8x 2.5 oz метал tins, 56x налепници, 50x фитили, 4x шишиња на етерични масла, 4x боја грутки - Погоден за почетник или професионална свеќи одлуки да уживаат во убава, миризлива миризливи свеќи - 4 Шишиња етерично масло, вклучувајќи роуз, лимон, лаванда и ванила за свој мирис - Уживање DIY Изработката со децата и семејствата донесување на принципите на топлина и светлина до вашиот дом - 600ml топење првенство за Бонбони Одлуки, Топење Чоколадо, кармин одлуки, Млеко Frothing, Свеќа одлуки, Сапун одлуки, и други Занаети.Спецификации : - не ' Рѓосувачки Челик Првенство Капацитет : 600ml - 120g Соја Восок - се Топи Калај : 2.5 oz - Фитил Должина : 12.5 cm/ 4.9 inches Package Вклучува : Поставување Свеќа Правејќи Колекции Tools.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите