.

.

jsmhh Компатибилен со Мерцедес-Benz C-Класа на Автомобил Покритие, Отворен Автомобил Покритие Четири Сезони Универзален Автомобил Облека Автомобил Додатоци (Боја : Син?

jsmhh Компатибилен со Мерцедес-Benz C-Класа на Автомобил Покритие, Отворен Автомобил Покритие Четири Сезони

DEN 1538.40

Износ
Во продавницата.

Материјал : автомобилот е направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив, отпорен на влечење и нагон за чешање на окото.Ткаенината е мазна и мека, еколошки и невкусна.Карактеристики : Интимни и безбеден дизајн, со високо рефлективна рефлексивни ленти за да се спречи ноќното гребење, на четири тркала windproof појас, направи облека повеќе блиски, windproof, цврсти, трајни, водоотпорен дизајн, може ефикасно да се справи со дожд и снег времето, за отпушоци од цигари, Огномет, Марс има пламен retardant својства, лесно за чување автомобил покритие.Предмет : Погоден за компатибилен со Мерцедес-Benz C-класа автомобили отворено автомобил покритие сончање rainproof изолација дише. * Заштита - Заштита на вашиот автомобил од снег, лапавица, снег, дрво остатоци, сонцето штета, нечистотија, прав и др. *Безбедност - Еластична делови и под-појас направи тоа лесно да се инсталира и да се обезбеди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите