.

.

Компир Ricer Нерѓосувачки Челик со Симпатична Essentials - Големи Ricer и Masher за Меки Пире од Компири, - Тешки Кујна Алатка за да се Каша и Ориз, Овошје и Зеленчук - Компир Прити?

Компир Ricer Нерѓосувачки Челик со Симпатична Essentials - Големи Ricer и Masher за Меки Пире од Компири, -

DEN 526.80

Износ
Во продавницата.

Каша карфиол, хлебните, грав, авокадо и било меки плодови.Се наполни садот и со варени компири и притиснете преку.Оваа тешка должност ricer, не е само за компири, може да се направи удрил варен зеленчук или меки плодови за вашето бебе.Ако сте љубители на готвењето, здрави оброци и трошење време прави добри спомени со вашето семејство, ќе сакате да се бараат начини да се забрза оброк првично време.Рачен алатка може да се потпре на.Лесен крем пире од компири - заштеда на време, додека се забавувате.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно - Рака мие со било сапун или на 40 ок во машина за миење садови без оштетување на ricer.Овој повеќенаменски алатка обезбедува непречено меки пире од компири во секое време.Така одат напред, да го Додадете во кошничката за лекување на себе или на подарок некој што го сакаш со нашиот напор пире од компир создателот.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно - Лесно се мијат со рака со сапун или во машина за миење на садови на врвот на решетката.Со Симпатична Essentials Компир Ricer и masher, ќе се прави совршено мазно пире од компири во секое време.Бидејќи вашиот компир ricer е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал се со одличен огледало заврши, можете да бидете сигурни дека тоа ќе одржување на квалитетот и за многу долго време без дамки или ' рѓа.Флексибилни компир presser во прилог на долгата мек силикон поместена се справува направи удобно да се одржи и притиснете надолу.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите