.

.

3 Пина 645-512 Жица Pigtail Компресор Моторни Отпорник Жици се Подигнат Конектор 8e5h-19e624-еден Компресор Моторни Приклучокот за Кабелот

3 Пина 645-512 Жица Pigtail Компресор Моторни Отпорник Жици се Подигнат Конектор 8e5h-19e624-еден Компресор

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

★★★Компресор Моторни Отпорник се Подигнат користат увезени бакар главниот штекер за да спречите сиромашните контакт и да се спречи тековното премногу големи и ја запали компресор.【КОМПАТИБИЛЕН ВОЗИЛА ЗАБЕЛЕШКА】★★ве молиме проверете опис или користите година/направат/модел паѓачкото бар и меѓусебно дел броеви за потврдување на компатибилноста пред купување на нашите оваа Компресор Моторни Отпорник Конектор Приклучок Жици се Подигнат Pigtail. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】★★ВРВЕН квалитет HVAC Компресор Моторни Отпорник Connecter, ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди,100% тестирани пред превозот.Ве молиме контактирајте со нас прво за било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 работни часа. 【ЗАБЕЛЕШКА】★★Ако HVAC Компресор Моторни Отпорник Конектор Приклучок Жици се Подигнат Pigtail никогаш не успева, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.проверете видео на youtube ако имате инсталација проблем. 【ТОЧНО ОДГОВАРА и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА】★★Директни заменува вашиот оригинален HVAC Фан Компресор Моторни Отпорник Connecter и лесна инсталација.имаат предноста на отпорност, отпорност на топлина, стареењето на корозија и високи цврстина.Ние само го користите највисок степен на материјали за подобрување на вашата љубов автомобил перформанси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите