.

.

DMC Заробени Памук Број 351

DMC Заробени Памук Број 351

DEN 367.20

Износ
Во продавницата.

1 skein на 6 насоки. 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезнува.DMC заробени памук број 351 корални.1 skein на 6 насоки, 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезнува, па можете да се восхитувам на вашата крстот бод дизајни за долго време!Заробени памук главно се користи за крстот крои, но тоа е многу прилагодлив и ќе даде големи резултати на голем број на други техники како што е и вез, декорирање картички, рака за шиење и многу повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите