.

.

AYECEHI SAE Конектор Кабел SAE Конектор Приклучок 2 Pin SAE Еден Брз Приклучок Конектор Disconnect Plug SAE Автомобилската Продолжување Кабел за Мотоцикл, Автомобил, Трактор - 1ft/30cm (10

AYECEHI SAE Конектор Кабел SAE Конектор Приклучок 2 Pin SAE Еден Брз Приклучок Конектор Disconnect Plug SAE

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Кабел : 1 долги нозе.10 AWG; Боја : Црвена/Црна.SAE соларни еден главата приклучокот, лесно да се поврзете и да се исклучите, флексибилни за да collocate.SAE продолжување кабел Погоден за соларна батерија поврзување и пренос,и автомобилски батерии трансфер итн.Овој кабел наменета за продолжување кабел за батерија полнач и уреди со sae конектори.За проекти во мотоцикли, камиони, соларни и автомобили.Она што Ќе Добиете : 2 X SAE Кабел;Нашите 12 месеци гаранција и пријателска услуга за вас.Ние многу се грижиме за нашите клиенти за да бидете сигурни дека ќе го добиете токму она што сакате.Ние сме тука за било какви прашања или коментари, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите amessage.Боја : 10 AWG-2 Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите