.

.

Juno Осветлување Група R21WH Метал Halide Крајот Feed Приклучок и Штекерот Кутија со Капак, 120 Volts, Бела,

Juno Осветлување Група R21WH Метал Halide Крајот Feed Приклучок и Штекерот Кутија со Капак, 120 Volts, Бела,

DEN 273.60

Износ
Во продавницата.

Осветлување.Производителот : Juno Осветлување Група - Juno Trac-Lites.Направен во : Кина.Опис на производот Крајот Feed Приклучок и J-Кутија со Капак, Макс.Вкупно Wattage - Песна Осветлување 2,400, Напон - Песна Осветлување Песна 120 V AC, Песна Боја - Песна Осветлување Бела боја, Број на Кола - Песна Осветлување 1, Max.Вкупно Засилувачи - Песна Осветлување 20, Должина - Песна Осветлување Песна и Конектори 4 1/4 во, Ширина - Песна Осветлување Песна и Конектори 4 1/4 во Висина - Песна Осветлување Песна и Конектори 5/8 во Песна Материјал - Песна Осветлување Пластика, Функцијата на Конекторот Од Производителот На Juno R21 WH Крајот Feed Приклучок и Штекерот Кутија се Покријат во бела за штекер кутија се хранат.Тоа вклучува штекер кутија со капак, тела рака и земјата завртка потребни за инсталација.На R21 WH се продава по еден пакет и е составен дел на комплетен систем Trac.Сите компоненти се продава одделно; комплетен систем вклучува песна, песна directionals и/или привезоци, end feed приклучок и голем број на други додатоци зависи од инсталацијата потреби.На Гарантниот Период за сите JLG производи е една (1) година од датумот на плаќањето.За повеќе од 30 години, Juno Осветлување Група е обезбедување на иновативни решенија за вашиот осветлување предизвици.Juno-бренд trac осветлување системи обезбеди сигурен број на опции за возвишеното средини на било буџет и примена.Динамичен светлосни ефекти по пристапни цени, Juno Trac-Lites семејството на производи функција trac системи и колекции во најпопуларните стилови.Квалитет карактеристики и пријатен форми комбинираат за да дефинирате пристапна стил за денес е ентериери.Обезбедување на додадена спецификација флексибилност, сите Trac-Lites и Trac-Мајстор trac и тела се целосно компатибилни еден со друг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите